Tüm hakları saklıdır. © Koray Akın.

Hakkımızda

Koray AKIN

2008 yılında Selçuk Üniversitesi Görsel Sanatlar Eğitimini tamamladıktan sonra gönül verdiği güzellik sektörüne geçiş yaptı. Cilt Bakımı, güzellik uzmanlığı eğitimlerinin yanı sıra kozmetik makyajda Dünya’nın en profesyonel markaları, MAC, Kryolan, Bobbi Brown, Nars, Urban ve NAKED ile çalışarak kısa sürede büyük başarılar elde etti.
Kalıcı makyaj ve vizon (kaynak) kirpik çalışmaları ile kendini sürekli yenileyerek sektörün öncüleri arasındaki yerini aldı.

9 yıllık sektörel geçmişi ve deneyimiyle Koray Akın Makeup Studio, Kray Akın tarafından kurularak misafirlerine A Plus hizmet vermeyi amaçlamakta ve tüm faaliyetlerini bu doğrultuda gerçekleştirmektedir.

Aplication (günlük makyaj), Bridal (Gelin Makyajı) gibi hizmetlerin yanı sıra Basic Makyaj Eğitimi, workshoplar, Profesyonel Makyaj Eğitimi, kalıcı makyaj, kirpik işlemleri, ifade danışmanlığı gibi birçok alanda Konya – İstanbul ve yurt içinde hizmet vermektedir.

Kurumsal

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Koray Akın Make Up Studio, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2016 yılında kurulmuştur.

Renkli kozmetik kalıcı makyaj alanından sanatçı kadrosuyla hizmet veren Koray Akın, yurt içinde ve yurt dışında faaliyet göstermektedir.

Felsefemiz; sektörün teknoloji ve yeniliklerinin sıkı bir takipçisi olarak bu yenilikleri uygularken işimizi sanata sanata dönüştürmek, işimizi aşk ile yaparken mutluluğumuzu siz değerli misafirlerimize yansıtmak üzeredir.